Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Nejinak je tomu letos. Za náš oddíl SK Boršice letos hraje v Sokolovně ve St.Městě magických 13 šachistů. Jejich skladba je velmi různorodá. Nalezneme mezi nimi členy starší generace:  Křížek František, Ludvíček Josef, Šaňák František; střed tvoří: Volčík Stanislav sen. a po něm Volčík Stanislav jun.; nakonec většinu výpravy tvoří mladíci: Fiala Václav, Gabriel Adam, Janska Petr, Náplava Pavel, Náplava Petr, Pfeffer Dominik, Pfeffer Erik a Volčík Luděk. Věřme, že se jim bude dařit! Za zmínku nakonec ještě stojí podpora vyjádřená častou účastí dalších oddílových hráčů, kteří se z různých důvodů nemohli zúčastnit turnaje. Velký dík patří panu Hurdesovi a Michalovi Havránkovi. Za oddíl přeji také pořadatelskému týmu, ať se celý průběh obejde bez zbytečných komplikací...

Jednotliví hrájící šachisti našeho klubu i s výsledky:

WEB POŘADATELE - !!!zde!!!

VÝSLEDKY a ROZLOSOVÁNÍ se nacházejí na stránkách Chess-results.com

PROPOZICE turnaje!

Bohatou fotogalerii pořadatelů naleznete na: http://sachysm.rajce.idnes.cz/FIDE_Open_2009_foto/

Prvních 30 partií z každého kola se nachází na odkaze: http://chess-results.com/PartieSuche.aspx?id=50023&tnr=36940&art=3&lan=5