V tomto přehledu přináším přehled jednotlivých družstev podle soupisek, kde je uvedeno počet odehraných zápasů, výsledky jednotlivých hráčů a zápasů.

BORŠICE A:

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Fiala Václav ZH 2253 2214 1         1           2 100.00
2. Volčík Luděk Z 2078 2075 1 ½ 1 1 0 1 0 0 0 1 ½ 6 54.55
3. Náplava Pavel Z 2035 2070 ½   0 0     1   ½     2 40.00
4. Pfeffer Erik Z 1904 1892 ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 ½ 0 ½ 3 27.27
5. Havránek Michal Z 2049 2073 1 1 1 1 0 ½ 0 1 1 ½ ½ 68.18
6. Míša Stanislav ZH 1984 1984   0 ½   1     ½ ½     50.00
7. Hlúšek Pavel Z 1886 1933 ½       1 ½ 0     ½ ½ 3 50.00
8. Bernatík Lubomír ZH   1810     ½         ½       1 50.00
9. Gabriel Adam   2115 2139                          
10. Frýbort Pavel   1820 1880 ½ ½ 1 ½ 0 1 0 0 0 0 ½ 4 36.36
11. Šaňák František   1868 1835   0     0   1   ½ ½   2 40.00
12. Skalka Josef   1796 1786   1   1   ½   0   1 ½ 4 66.67
13. Náplava Petr   1854 1843     0                 0 0.00
14. Volčík Stanislav st.   1759 1793   0   1 ½ 0   0     ½ 2 33.33
15. Šebela Ladislav   1866 1867                          
16. Ludvíček Josef   1922 1903             1   1 1   3 100.00
17. Hurdes Josef   1759 1732                          
18. Tománek Pavel   1626 1661                          
19. Volčík Stanislav ml.   1749 1735 1     0             ½ 50.00
20. Pfeffer Dominik   1717 1768                          
          6 3 5 2 4 4 43½ 49.43

 

los družstva Boršice A

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2015 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 6 : 2
2. 25.10.2015 ŠK Zbrojovka Vsetín B 5 : 3
3. 15.11.2015 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A  : 3½
4. 29.11.2015 Sokol Postoupky B 3 : 5
5. 13.12.2015 ŠK Staré Město D  : 5½
6. 17.01.2016 Fatra-Slavia Napajedla A 3½ : 
7. 31.01.2016 ŠK Zlín B  : 4½
8. 14.02.2016 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 6 : 2
9. 28.02.2016 ŠK Holešov A 4 : 4
10. 20.03.2016 ŠK Staré Město C 3½ : 
11. 10.04.2016 Slavia Kroměříž C 4 : 4

Boršice B

Šach. Jméno hráče Typ N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Volčík Luděk ZV 2061 ½ 0   ½   1 0 1 1   ½ 56.25
2. Náplava Pavel ZV 2098   1   ½           ½   2 66.67
3. Havránek Michal ZV 2066 1 ½ ½ 1 ½ ½ 1 0 1 1 1 8 72.73
4. Frýbort Pavel Z 1891 1 0 ½ 1 1 0   ½ ½     56.25
5. Křížek František H 1953                   1 1 2 100.00
6. Šaňák František Z 1848 ½ 0 ½ ½ ½ 0 1 0 ½ ½ ½ 40.91
7. Šebela Ladislav Z 1867 ½ ½ ½   ½ 0 0 ½ ½ 1 ½ 45.00
8. Volčík Stanislav st. Z 1794 0   ½ 1 0 1 0   0   0 31.25
9. Náplava Petr Z 1854               1   ½   75.00
10. Ludvíček Josef   1903     1 0 1 ½ 1 1 1 1 1 83.33
11. Skalka Josef   1777 1 ½ 1 1 1 ½   1     1 7 87.50
12. Volčík Stanislav ml.   1748 1 0     ½   1         62.50
13. Hurdes Josef   1732                   ½   ½ 50.00
14. Pfeffer Dominik   1768                          
15. Stodůlka Václav   1633     1       ½   1     83.33
16. Tomášů Radek   1692                          
17. Tomášů Robin   1607                          
18. Macků Lubomír H 1572                          
19. Tománek Pavel   1661                          
20. Luňák Květoslav   1380                          
        5 5 6 54 61.36

 

los družstva Boršice B

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2015 Fatra-Slavia Napajedla B  : 2½
2. 08.11.2015 Slavia Kroměříž D  : 5½
3. 22.11.2015 TJ Dolní Němčí A 2½ : 
4. 06.12.2015 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice  : 2½
5. 10.01.2016 ŠK Staré Město E 3 : 5
6. 24.01.2016 TJ Vlčnov A  : 4½
7. 07.02.2016 ŠO Kunovice A 3½ : 
8. 21.02.2016 TJ Bojkovice 5 : 3
9. 13.03.2016 ŠO TJ Zborovice A 2½ : 
10. 03.04.2016 Spartak Uherský Brod 6 : 2
11. 17.04.2016 ŠK Staré Město F 2½ : 

Boršice C

Šach. Jméno hráče Typ N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Šaňák František ZV 1848 0   ½     ½   ½     1 50.00
2. Volčík Stanislav st. Z 1794 ½   0             ½   1 33.33
3. Ludvíček Josef Z 1903 ½ 0     0 ½   1     ½ 41.67
4. Skalka Josef Z 1777     1           0     1 50.00
5. Hurdes Josef Z 1732 ½ ½ 0   ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0 35.00
6. Volčík Stanislav ml. Z 1748         1 ½       ½   2 66.67
7. Pfeffer Dominik Z 1768 1 1     1   1 1 1 1 1 8 100.00
8. Stodůlka Václav Z 1633 1 ½ ½   ½ ½ 1     ½   64.29
9. Tománek Pavel   1661 1   1   0 ½ 1 ½ 1 0 1 6 66.67
10. Tomášů Radek   1692   ½                   ½ 50.00
11. Tomášů Robin   1607     ½     ½   0       1 33.33
12. Stodůlka Miroslav   1610   ½                   ½ 50.00
13. Skupina Josef   1474 1 0 ½   1 0 0 0 1 ½   4 44.44
14. Gabriel Tomáš   1228   1     0             1 50.00
15. Pondělek Patrik   1269             1 1 1 ½ 0 70.00
16. Pavlínek Michal   1038                          
17. Kolaja Lukáš   1173                          
18. Krsička Michal   1045                          
19. Hlúšek Martin   1000             1   1   0 2 66.67
20. Hlúšek Michal   1000             1   1   0 2 66.67
        4 4   4 6 4 45½ 56.88

 

los družstva Boršice C

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2015 ŠK Staré Město G 2½ : 
2. 25.10.2015 TJ Vlčnov C 4 : 4
3. 15.11.2015 ŠO Kunovice B 4 : 4
4. 29.11.2015  volno  
5. 13.12.2015 KK-ŠK Osvětimany A 4 : 4
6. 17.01.2016 TJ Vlčnov B 4½ : 
7. 31.01.2016 ŠK Staré Město H 6 : 2
8. 14.02.2016 TJ Dolní Němčí B 3½ : 
9. 28.02.2016 ŠK Ostrožská Nová Ves  : 1½
10. 20.03.2016 TJ Mařatice 4 : 4
11. 10.04.2016 Sokol Velehrad  : 4½

Komentáře k článku: