Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Družstvo hrálo v sestavě (podle šachovnic):

  1. Petr Janska
  2. Jan Skalka
  3. Pavel Tománek
  4. Jakub Zatloukal
  5. Lenka Slabá
  6. Patrik Pondělek

Borsice-sec-2011
Členové boršického družstva (zleva):Patrik Pondělek, Jakub Zatloukal,
Jan Skalka, Lenka Slabá, Pavel Tománek a Petr Janska 

 

Po odchodu ročníku 95 byla trochu obava,jak to letos dopadne. Nominovaný tým nezklamal a po pěti vítězných a čtyřech prohraných zápasech obsadil pěkné 15.místo a oproti svému nasazení si polepšil o dvě místa.oporou byl na čtvrté šachovnici Jakub Zatloukal 6/9,po pěti bodech získali Jan Skalka na druhé a Pavel Tománk na třetí šachovnici,solidním výkonem se prezentovala Lenka Slabá na páté a to 4,5 z 9 a mile překvapil nejmladší z družstva Patrik Pondělek ziskem 4 bodů z 9,nezklamal ani na první šachovnici hrající Petr Janska,který s podstatně silnějšími soupeři dokázal vydolovat 3 z devíti.

Družstvo předvedlo velmi bojovné zápasy. Vzhledem ke zkušenostem hráčů je konečné 15. místo velmi dobrým výsledkem (počáteční nasazení na 17. pozici).
Z pozice diváka musím dodat, že celý tým velmi dobře spolupracoval a podával vyrovnané výsledky.

V rámci celkového hodnocení turnaje je důležité poděkovat pořád neskutečně vitálnímu již sedmdesátiletému panu Hájkovi a jeho kolegovi panu Česenkovi, samozřejmě také celému týmu lidí, kteří stáli za nimi! Kromě menšího zdržení na začátku turnaje (cca 20 minut) nelze zmínit nic, co by stálo v cestě výbornému turnaji! 

S umístněním spokojenost a po šachových prázdninách se těší na shledadanou při utkáních ELMD a 1.LMD trenérský a realizační tým.

 

Odkazy: