Soupisky družstev ročníku 2019/2020:

Boršice A - 2.liga E

Šach.Jméno hráčeTypN ELOF ELO
1. Gabriel Adam Z 2125 2067
2. Volčík Luděk Z 2094 2133
3. Jireš Jiří H Z 2072 2118
4. Náplava Pavel Z 2063 2025
5. Pfeffer Erik Z 1983 1985
6. Trávníček Kryštof Mikuláš H Z 1929 1979
7. Bačák Petr H Z 1931 1923
8. Bartas Pavel Z 1917 1896
9. Havránek Michal   1957 1957
10. Hlúšek Pavel   1894 1863
11. Náplava Petr   1856 1858
12. Pfeffer Dominik   1804 1722
13. Frýbort Pavel   1839 1764
14. Šebela Ladislav   1803 1841
15. Šaňák František   1766 1805
16. Ludvíček Josef   1754 1732
17. Tománek Pavel   1688 1625
18. Volčík Stanislav   1712 1754
19. Volčík Stanislav   1724 1749
20. Skalka Josef   1653 1645

 

Boršice B - Zlínská krajská soutěž - západ

Šach.Jméno hráčeTypN ELOF ELO
1. Havránek Michal Z 1957 1961
2. Křížek František H Z 1926 1925
3. Bačák Petr H Z 1883 1912
4. Náplava Petr Z 1856 1858
5. Pfeffer Dominik Z 1804 1728
6. Frýbort Pavel Z 1839 1773
7. Šebela Ladislav Z 1803 1841
8. Šaňák František Z 1766 1805
9. Ludvíček Josef   1754 1732
10. Tománek Pavel   1688 1625
11. Volčík Stanislav   1712 1754
12. Volčík Stanislav   1724 1749
13. Stodůlka Václav   1663 0
14. Skalka Josef   1653 1645
15. Pondělek Patrik   1322 0
16. Hlúšek Michal   1191 0
17. Hlúšek Martin   1111 0
18. Kostka jan   1093 0
19. Krajíček Matěj   1100 0
20. Kec Ondřej   1000 0

 

Boršice C - Regionální přebor Uherského Hradiště

Šach.Jméno hráčeTypN ELOF ELO
1. Havránek Michal V Z 1957 1961
2. Hlúšek Pavel Z 1894 1863
3. Frýbort Pavel V Z 1839 1773
4. Šaňák František V Z 1766 1805
5. Ludvíček Josef Z 1754 1732
6. Tománek Pavel Z 1688 1625
7. Volčík Stanislav Z 1712 1754
8. Skalka Josef Z 1653 1645
9. Volčík Stanislav   1724 1749
10. Stodůlka Václav   1663 0
11. Pondělek Patrik   1322 0
12. Gabriel Tomáš   1231 0
13. Tomášů Viktor   0 0
14. Hlúšek Michal   1191 0
15. Hlúšek Martin   1111 0
16. Kostka jan   1093 0
17. Krajíček Matěj   1100 0
18. Kec Ondřej   0 0
19. Jurčík Oliver   0 0
20. Jurčík Kryštof   0 0

 

Boršice D - Regionální soutěž Uherského Hradiště (soutěž pro 5-ti členná družstva)

Šach.Jméno hráčeTypN ELOF ELO
1. Hlúšek Pavel V Z 1894 1863
2. Stodůlka Václav Z 1663 0
3. Hlúšek Michal Z 1191 0
4. Hlúšek Martin Z 1111 0
5. Kostka jan Z 1093 0
6. Krajíček Matěj   1100 0
7. Gabriel Tomáš   1231 0
8. Kec Ondřej   0 0
9. Burša Petr   0 0
10. Dědič Denis   1100 0
11. Jurčík Oliver   0 0
12. Jurčík Kryštof   0 0
13. Kalivoda Petr   0 0

 

 

Komentáře k článku: